Fredag 14. juni, kl. 18:00 – Tromsø ved Mandelasletta

Lørdag 15. juni, kl. 13:00 – Tromsø ved Mandelasletta

Lørdag 15. juni, kl. 16:00 – Tromsø ved Mandelasletta

Søndag 16. juni, kl. 13:00 – Tromsø ved Mandelasletta

Søndag 16. juni, kl. 16:00 – Tromsø ved Mandelasletta

Mandag 17. juni, kl. 18:00 – Lyngseidet ved Geitnes Stadion

Tirsdag 18. juni, kl. 18:00 – Storslett ved Nordreisa videregående skole

Onsdag 19. juni, kl. 18:00 – Burfjord i Sentrum

Torsdag 20. juni, kl. 18:00 – Alta ved Altagård

Fredag 21. juni, kl. 18:00 – Alta ved Altagård

Lørdag 22. juni, kl. 13:00 – Alta ved Altagård

Lørdag 22. juni, kl. 16:00 – Alta ved Altagård

Søndag 23. juni, kl. 13:00 – Alta ved Altagård

Mandag 24. juni, kl. 18:00 – Hammerfest ved nye havnekvartalet

Tirsdag 25. juni, kl. 18:00 – Hammerfest ved nye havnekvartalet

Torsdag 27. juni, kl. 18:00 – Honningsvåg ved Gamle Fergeleia

Fredag 28. juni, kl. 18:00 – Lakselv ved Porsangerhallen

Søndag 30. juni, kl. 16:00 – Tana Bru ved Grusbanen

Mandag 1. juli, kl. 18:00 – Kirkenes ved Europris

Tirsdag 2. juli, kl. 18:00 – Kirkenes ved Europris

Onsdag 3. juli, kl. 18:00 – Vadsø ved Biblioteket

Torsdag 4. juli, kl. 18:00 – Vadsø ved Biblioteket

Fredag 5. juli, kl. 18:00 – Karasjok ved Grusbanen

Lørdag 6. juli, kl. 15:00 – Kautokeino ved cirkustomta

Søndag 7. juli, kl. 17:00 – Skjervøy ved Grusbanen

Mandag 8. juli, kl. 18:30 – Birtavarre ved Basecamp

Onsdag 10. juli, kl. 18:30 – Harstad ved Stangnes syd

Torsdag 11. juli, kl. 18:30 – Harstad ved Stangnes syd

Fredag 12. juli, kl. 18:30 – Harstad ved Stangnes syd

Lørdag 13. juli, kl. 16:00 – Sortland ved Bankplassen

Søndag 14. juli, kl. 14:00 – Sortland ved Bankplassen

Søndag 14. juli, kl. 17:00 – Sortland ved Bankplassen

Mandag 15. juli, kl. 18:30 – Svolvær ved Stranda Stadion

Tirsdag 16. juli, kl. 18:30 – Svolvær ved Stranda Stadion

Onsdag 17. juli, kl. 18:30 – Leknes ved Lofothallen

Torsdag 18. juli, kl. 18:30 – Leknes ved Lofothallen

Lørdag 20. juli, kl. 16:00 – Saltstraumen ved Saltstraumen Camping

Søndag 21. juli, kl. 16:00 – Ørnes ved Grusbanen

Tirsdag 23. juli, kl. 18:30 – Nesna ved Småbåthavna

Onsdag 24. juli, kl. 18:30 – Sandnessjøen ved Radåsmyra

Fredag 26. juli, kl. 16:00 – Gladstad/Vega ved Gressbanen

Lørdag 27. juli, kl. 16:00 – Brønnøysund ved Lille Brønnøya

Søndag 28. juli, kl. 15:00 – Brønnøysund ved Lille Brønnøya